PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4861}
6,5 1 512
ocen
6,5 10 1 1512
Daleko od siebie
powrót do forum filmu Daleko od siebie

Film bardzo dobry, płakałam kilka razy :(. Zakończenie głupie, dziecko ma już rozwaloną psychikę na resztę życia, jak go tak brutalnie oddzielili na końcu od ojca i jak był świadkiem tego napadu :(. Fajnie, że podpalił auto tych chujów, tylko zastanawia mnie, jak to zrobił? I ciekawe czy tamci odpowiedzieli za tą zbrodnię.
PS: W filmie ze Żmijewskim jechał autokar do Sandomierza, potem Artur gra ojca Mateusza w Sandomierzu-przypadek? :)

ocenił(a) film na 10
Najlepsiejsza1958

Wiele scen tego filmu rozgrywa się w moim rodzinnym mieście czyli w Przemyślu. Mój straszy brat opowiadał mi jak kolesie z ekipy filmowej podpalali tego Jeepa w samym Rynku mojego miasta. Niestety ja miałem wtedy zaledwie 10 lat i gówno pamiętam. W filmie uchwycono ulica takie jak: Franciszkańska, Jagiellońska, Wałowa, Sportowa i sam Rynek... Nie wiele się od tego czasu w Przemyślu zmieniło. Ode mnie dla filmu 10! Pewnie trochę z sentymentu. Pozdrawiam i zapraszam do Przemyśla.

Najlepsiejsza1958

Pewnie, że przypadek, chyba nie sądzisz, że inaugurowany 13 lat później serial miejsce akcji zawdzięczał takiemu epizodowi z tego filmu.
To już lepszym smaczkiem jest, że Foremniak i Żmijewski kilka lat po tym, znów zagrali parę w NDiNZ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones