PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195203}
4,0 58 282
oceny
4,0 10 1 58282
3,0 14
ocen krytyków
Ja wam pokażę
powrót do forum filmu Ja wam pokażę!

Chcę zabrać dziewczynę do kina w walentynki na właśnie "Ja wam pokażę!", dlatego, że ostatnia polska komedia romantyczna "Tylko mnie kochaj" się jej bardzo podobała. Tylko mam wątpliwości. Czy "Ja wam pokażę" spodoba się nastolatce, czy może to film tylko dla sflustrowanych 40-latek (jak główna bohaterka)?

Polish

Ej. No co wy. Pomóżcie. :P Mało czasu do walentynek, a ja mam wątpliwości.

Polish

Wiesz sama jestem nastolatką..Wprawdzie nie oglądałam ,,Ja wam pokażę!,,, ale widziałam ,,Nigdy w życiu,, i mi bardzo podobał się. Jeśli Twoja dziewczyna widziała pierwszą część i jej przypadła do gustu, to myślę, że możesz zabrać ją na ten film....Ale jak nie spodoba się jej jednak, to nie chcę brać za to odpowiedzialności:)

Polish

Spodoba Ci się jeśli lubisz romantyczne komedie =). Nie oglądałam "Nigdy w życiu", ale ten film jest znakomity na walentynki. Sama jestem nastolatką, która właśnie wróciła z seansu tego filmu. Obejrzało go poza mną wiele dziewczyn-nastolatek jak również kobiet w starszym wieku i powszechnie wszystkim się podobał. Idź i nie martw się czy Ci się spodoba. Ja to wiem: będziesz z niego baaardzo zadowolona. Warto poświęcić trochę kasy i na niego iść. Zalecam wcześniejszą rezerwację biletów, bo teraz całe hordy ludzi na niego chodzą =).
Pozdrawiam.

Tenebrity

ja ci radze stary wez niezabierej jej na to do kina bo jak sama twoja dziewczyna nie wyjdzie to napewno ty sam wyjdziesz z tamtąd i pewnie kupisz danona fantazje albo actimela którą relkamą jest ten film

Tenebrity

Hm... Albo źle zrozumiałaś co pisałem, albo myślisz, że jestem lesbijką, albo sobie robisz jaja. Po pierwsze jestem facetem. Po druge dzięki za pomoc, bo to dla mnie ważne, bo do walentynek zostało mi mało czasu. Dzięki wszystkim za pomoc! :)

Polish

masz rację. można powiedzieć, że "niedoczytałam", a patrząc jedynie po Twoim avie jakoś źle załapałam, że jesteś dziewczyną. Za to wielkie sorry - moja nieuwaga.

W każdym razie jeśli tylko Twoja dziewczyna powinna być zadowolona za taki wypad do kina =)

Pozdrawiam.

Tenebrity

no niewiem czy chociaz dziewczyna by była zadowlona , ja byłem z 6 dziewczynami naraz i wszystkie mówiły ze nudny , no wiec to mówi samo za siebie...

ocenił(a) film na 1
Polish

Pomysł masz dobry, ale film jest totalną klapą. Tylko mnie kochaj to przy tym mega hit. Dlatego może wybierzcie inny film... Albo idzcie w inne miejsce :P

Polish

Hm... fakt faktem, że "Tylko mnie kochaj" bije ten film na głowę. Z tego co zauważyłam, to moim znajomym, które nie oglądały pierwszej części się podobał bardzo... a te które oglądały Niegy w życiu kręciły nosem, że nie ta sama obsada, że dom innaczej zbudowany... etc.

Co kto lubi. Ja ten film polecam, ale biorąc pod uwagę inne głosy tutaj mniej dla niego przychylne może zabierz ją na Tylko mnie kochaj...?

ocenił(a) film na 1
Polish

Uwazam, po obejrzeniu filmu, ze powinienes wybrac inny repertuar na walentynki, gdyz ten film jest tragiczny, chyba ze lubisz taka muzyka, to mozesz pojsc. Ogolnie odradzam ci ta kiczowata parodie komedii romantycznej

Polish

mnie weź- a nie jakaś cipke:)

nakedparadise

Po 5 latach od napisania sprawa chyba się przedawniła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones