Maria Niklińska

5,2
1 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Niklińska

Hmmm...

użytkownik usunięty

Nie wiem, czemu tak na nią najeżdżacie...
Osobiście nie widziałam jej w żadnej godnej uwagi roli. Ale uważam, że ma bardzo subtelną urodę. To po pierwsze. A po drugie słyszałam, że w Akademii Teatralnej, którą w tamtym roku skończyła radziła sobie świetnie. A to jest szkoła na wielkim poziomie. I słyszałam też opinie osób, które widziały ją na deskach teatru-ponoć rewelacja. Więc może by tak poczekać aż ta młoda aktorka dostanie prawdziwą szansę?
Swoją drogą, jeździcie po niej, a co powiecie o kimś takim, jak Weronika Rosati np.? Bo akurat Niklińska nie używa nazwiska sławnej matki, choć mogłaby to przecież zrobić. Poza tym nie słyszałam, żeby puszczała się ze starymi majętnymi producentami za chwilę rozgłosu...

Popieram zdziwienie tymi atakami. Ja ją widziałam w kilu rólkach i ani mierzi, ani grzeje. Jest O.K., neutralna, a w "Na krawędzi" gra dobrze i dodaje kolorytu poważnemu serialowi.
PS
Co do Rosati to myślę podobnie, jak o Niklińskiej. Poza tym ona nosi nazwisko OJCA ! każdemu dziecku sławnego rodzica powiesz zmień, bo inaczej "jedziesz na jego/jej sławie" ? Absurd, Jej sprawa, jakie nazwisko nosi. A w ogóle skąd takie rewelacje odnośnie jej spraw łóżkowych ? :P Wiem, że spotykała się z tym chamem Żuławskim. Cóż każda laska popełnia błędy.

100% zgoda
pozdrawiam
ps. dobra rola MN, którą widziałem: "Jutro idziemy do kina"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones