Maria Niklińska

5,2
1 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Niklińska

Nie wiem czy w ogóle można powiedzieć o niej, że jest aktorką. Jakoś mnie specjalnie nie zachwyciła w żadnej produkcji, może z wyjątkiem "Tejmnicy Sagali", ale to było dawno temu. Najbardziej beznadziejnie zagrała w "Ja wam pokażę", gdzie jako Tośka była po prostu tragiczna. W innych produkcjach też jakoś sztucznie gra. Może powinna raczej zająć się prowadzeniem programu w telewizji, jak niegdyś to robiła w 5-10-15, lepiej jej to szło.

Martin_Eden

no nie umie grać kompletnie!! wiadomo mamusia pewnie załatwiła dyplom

AktorPoz

dokładnie.. dla mnie jest jednym wielkim drewnem, co pokazała w "ja wam pokaze!".. jablczynska tez nie jest jakas super aktorka ale chociaz potrafi byc naturalna w odroznieniu od tej "gwiazdy"!

Martin_Eden

Odnoszę podobne odczucia. Ostatnio ponownie pojawiła się w "Klanie". Mam wrażenie, że jako "aktorka", zupełnie się nie rozwija. Niby wzięła udział w kilku produkcjach, a nadal gra jak debiutantka.

eveline_v

córusia mamusi, niestety w naszym showbiznesie takie "dziedziczenie" jest nagminne

Martin_Eden

sztuczna, drętwa, nijaka. Na siłę promowana...

Martin_Eden

A mnie z kolei denerwuje, że ona nieustannie, w każdej scenie uśmiecha się w taki "głupkowaty" sposób.

bittersweet_

miałam napisać to samo płacze, śmieje sie, jest zła, smutna zawsze ta sama mina masakra

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Mnie jej osoba strasznie irytuje, nie potrafię określić czy ma talent bo zaraz ją wyłączam jak gdzieś widzę. Jest ogólnie ładna a teraz po przemianie wygląda jak nina dobrev.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones