Maria Niklińska

5,2
1 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Niklińska

nie wiem czemu ale przypomina mi sowe, pewnie przez ta blada cere i wypukle duze brazowe oczy. Marysia przestan juz grac bo Ci to nie wychodzi, w roli zbuntowanej nastolatki niewiarygodna - chwilami wrecz smieszna.

cykutia

Oj ja tu widze, ze któs tu Pani Marysi urody zazdrości...hehehe Nie wiem o co chodzi ci z tym oczami Marysia Niklińska to jedna z najładniejszych aktorek polskich.

ciro85

jasne, nikogo nie mozna skrytykowac bo odrazu zarzuca ci zazdrosc.... typowe dla takich ludzi jak ty. jedna z najladniejszych aktorek? smiesz zartowac, piekna to jest np anna przybylska, anna mucha, magdalena mielcarz, ale niklinska? cos ci sie chyba p.....

cykutia

Mucha piekna? Moi zdaniem Niklinska z tych ktore wymienilas jest najpiekniejsza. Jest niewiarygodnie piekna

ciro85

jasne, nikogo nie mozna skrytykowac bo odrazu zarzuca ci zazdrosc.... typowe dla takich ludzi jak ty. jedna z najladniejszych aktorek? smiesz zartowac, piekna to jest np anna przybylska, anna mucha, magdalena mielcarz, ale niklinska? cos ci sie chyba p.....

ciro85

jasne, nikogo nie mozna skrytykowac bo odrazu zarzuca ci zazdrosc.... typowe dla takich ludzi jak ty. jedna z najladniejszych aktorek? smiesz zartowac, piekna to jest np anna przybylska, anna mucha, magdalena mielcarz, ale niklinska? cos ci sie chyba p.....

cykutia

Cóz o gustach się nie dyskutuje...
Ja np. sądze ze do Niklińskiej Mucha sie nie umywa nawet.
Zaskoczył mnie ton twojej odpowiedzi, ja wyraziłem swoje zdanie kulturalnie a Ty już sądzisz ze coś mi się chyba p....-świadczy to tylko źle o tobie ;/

ciro85

Podzielam opinię - bardzo ładna dziewczyna :) Ma nietuzinkową urodę, śliczną twarz, przez co łatwo zapamiętałam ją już z 5-10-15.
Jaka jest aktorką, trudno mi powiedzieć. Nie widziałam fimów z jej udziałem.

skrzacikowo

Pewnie ze b. ladna kobitka, wazne ze nam facetom sie podoba. Droga zalozycielko tematu, poszukaj milosci wsrod mezczyzn, bo niedlugo ktos Cie jeszcze wezmie za les.

Terry25

tak jest! Jaka sowa??? Ona ma przecudne oczy!!! Arcyśliczna jest. A warsztatu aktorskiego nie oceniam, bo jak ją widzę to i tak nie skupiam się na grze aktorskiej, jeno urodę podziwiam:)

Terry25

@Terry25
Amen :)

cykutia

ja osobiscie wolę urodę jej od M. Mielcarz. W Czarnym wcale źle nie zagrała.

cykutia

nie mogłam nigdy określic jej urody, zawsze cos mi w niej nie pasowało, niby nie jest brzydka... ale "sowa" - to określenie jest idealne, wręcz perfekcyjne, wygląda rzeczywiście na wiecznie wystraszoną, a za jej granie wystawiłabym jeszcze niższą ocenę (jeśli czepialibyście sie ze jest to miejsce nie służące do oceniania ludzi z wyglądu...) Moim zdaniem uroda ma jednak bardzo duży wpływ na granie oraz zachowanie się aktora przed kamerami. Marysia jest ogromnie wstydliwą i nieśmiała osobą (widac to po jej mimice i zachowaniu) nawet jak gra właśnie rolę "zbuntowanej". Dobrze określiłaś, ze wygląda wtedy na wręcz śmieszną. Jest nieco sztywna i zahukana. Chce być fajna i modna, ale te brwi... odkąd byłam dzieckiem, zawsze mnie denerwowały. Moim zdaniem jest zbyt porządna, przez co gra bardzo wymijająco i nieprofesjonalnie.

zona_alkoholika

jedynie, gdzie dobrze sie wpasowała, to w rolę skrzypaczki :) tylko takie role jej pasują, bez polotu i charakteru.

cykutia

Tobie przypomina sowę,a wg mnie to Niklińska ma urodę jelonka Bambi:)

m4rc1n31

Nie przesadzacie? Uważam, że Marysia jest piękną kobietą. Niejedna chciałaby mieć taką figurę i błysk w oczach, a przy tym wyglądać jak nastolatka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones