Paweł Deląg

6,5
8 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Deląg

Przed chwilą obejrzałem na National Geographic film dokumentalny pt. Wojny Imperiów. Role Marka Antoniusza zagrał Paweł Deląg. Od razu rzucił mi się w oczy. Mówił nawet po łacinie :-)

baojang

Tak też właśnie skończyłem oglądać nie byłem pewiem czy to on więc zawołałem mame i potwierdziła że to on ale czemu na filmwebie nie jest wpisane że wystąpił niech ktoś zaaktualizuje liste.

baojang

ja też to wczoraj oglądałem i chciałem się upewnić na Filmwebie, a tu ani widu ani słychu...

mihaln

hehe ja również obejrzałem ten program :) aż nie mogłem uwierzyć, że to Paweł Deląg!! Dziwne, że nie ma tego na filmwebie...

baojang

też to oglądałem. Muszę powiedzieć że był to naprawdę świetnie zrealizowany film dokumentalny. Jak na film dokumentalny ma naprawdę świetne efekty specjalne, scenografie i stroje. Co do P. Deląga to oglądając sobie pomyślałem że strasznie do niego podobny aktor gra, a w napisach końcowych się dowiedziałem że to właśnie on. Nie wiem na ile on jest podobnny do Marka Antoniusza, ale według mnie dobrze się wcielił w tą rolę. Pomijając to myślę że każdy kto interesuje się historią powinien obejrzeć ten program.

baojang

Też oglądałem!
Jedynie co mi się w tym filmie nie podobało to odtwórca Oktawiana,ale poza tym OK.

baojang

fajnie oglądnąć sobie jak Polak leje Rzymian... :P

a to że nie ma na Filwebie to rzeczywiście błąd

baojang

Super dokument jeden z najlepszych tego typu, fajnie że przedstawił bohaterów na odwrót Antoniusza jako tego dobrego łagodnego wodza , a Oktawiana jako rządnego władzy . Zazwyczaj przedstawiają Antoniusza jako szaleńca który porzucił Rzym i ukradł przy tym pół imperium , a Oktawiana jako jednoczącego Imperium Wspaniałego Cesarza. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones